Otwarto 21. hotel Mercure w Polsce

mt0118a29 grudnia 2014 r. sieć Mercure w Polsce powiększyła się o czterogwiazdkowy hotel Mercure Bydgoszcz Sepia. Obiekt działa na zasadzie umowy franczyzowej podpisanej z Grupą Hotelową Orbis. Mercure Bydgoszcz Sepia jest pierwszym hotelem tej międzynarodowej marki w mieście oraz drugim w województwie kujawsko-pomorskim.

Hotel Mercure Bydgoszcz Sepia dysponuje 90 pokojami o zróżnicowanym wyposażeniu, w tym 23 jednoosobowymi, 62 dwuosobowymi oraz 4 o podwyższonym standardzie – Privilege i apartamentem z widokiem na Stare Miasto. Infrastruktura obiektu dostosowana jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. W trosce o komfort wypoczynku, obiekt realizuje program „Gwarancja Jakości Mercure” oferujący wysoki standard usług i natychmiastowe reagowanie na wszelkie potrzeby gości. Mogą oni zgłosić każdy niepokojący ich problem pod bezpłatnym i całodobowym numerem infolinii – 2424.

mt0118a

Przynależność do międzynarodowej sieci hotelowej o rozpoznawalnej marce daje stabilność prowadzenia biznesu. Zdecydowaliśmy się na dołączenie do marki Mercure, ponieważ to aktualnie niekwestionowany lider w kategorii hoteli w klasie średniej w Polsce. Filozofią działania sieci jest unikatowy charakter każdego obiektu, oryginalność i lokalne akcenty. Ze względu na położenie naszego hotelu naprzeciwko Opery Nova zdecydowaliśmy się, że motywem  głównym będzie muzyka, która przejawia się w  wystroju i wnętrzach hotelu. – mówi Violeta Politowska, Dyrektor hotelu Mercure Bydgoszcz Sepia.

mt0118b

Hotel dysponuje dwiema wygodnymi i doskonale wyposażonymi salami konferencyjnymi. Możliwość swobodnej aranżacji przestrzeni gwarantuje organizację spotkań zgodnie z oczekiwaniami klientów. Restauracja z tarasem widokowym oferuje miłą atmosferę oraz pyszne dania kuchni regionalnej przyrządzane na bazie lokalnych składników. Natomiast w barze goście mogą skorzystać z oferty napojów i przekąsek oraz odprężyć się przy akompaniamencie relaksującej muzyki. Hotelowe centrum fitness z sauną pozwala zadbać o kondycję oraz zregenerować siły po intensywnym dniu konferencyjnym lub zwiedzaniu okolicy.

Od wielu lat, w zaplanowany i konsekwentny sposób rozwijamy potencjał sieci Mercure. Efektem tej pracy jest powiększająca się liczba klientów zainteresowanych franczyzą. Mercure Bydgoszcz Sepia to 23. hotel w naszej sieci, włączając inwestycje na Litwie i Łotwie. Wprowadzając usługi takie jak „Gwarancja Jakości Mercure” stale dbamy o najwyższe standardy usług oraz zwiększanie wiarygodności na rynku. Pozwala nam to na oferowanie potencjalnym klientom produktów, które będą jeszcze lepiej spełniać ich oczekiwania. – mówi Joanna Świerkosz, Dyrektor Sprzedaży, Marketingu i Dystrybucji w Grupie Hotelowej Orbis.

mt0118c

Mercure Bydgoszcz Sepia to doskonały wybór dla gości biznesowych i turystów. Prestiżowa lokalizacja hotelu w pobliżu Opery Nova, Starego Rynku oraz Wyspy Młyńskiej pozwala cieszyć się bogatą ofertą kulturalną i urokami miasta. Obiekt znajduje się zaledwie 4,7 km od Międzynarodowego Portu Lotniczego Bydgoszcz-Szwederowo oraz 1,9 km od dworca kolejowego Bydgoszcz Główna.