Odkryj olśniewający Dubaj z liniami Emirates

W najbliższe ferie zimowe pasażerowie lecący liniami Emirates do Dubaju mogą liczyć na mnóstwo atrakcji. Podróżujących samotnie i z rodziną zachwyci bogata oferta miasta – festiwale zakupów, tradycyjne bazary, piękne ośrodki dla plażowiczów, wykwintne restauracje, parki wodne i nie tylko. Słynące ze słonecznej pogody przez cały rok i eklektycznej architektury miasto jest idealnym kierunkiem wypoczynkowym i punktem przesiadkowym, a każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Dubaj

Więcej Dubaju w niższych cenach dzięki karcie My Emirates Pass

Pasażerowie będą mogli odkryć więcej atrakcji Dubaju w niższej cenie dzięki My Emirates Pass – sezonowej karcie zmieniającej kartę pokładową Emirates w ekskluzywny pakiet zniżek i promocji w ponad 500 lokalizacjach na terenie Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Podróżujący do Dubaju lub przez Dubaj w okresie od 1 stycznia do 31 marca 2020 r.* mogą skorzystać z oferty, w ramach której otrzymają do 30% zniżki w punktach handlowych i do 50% zniżki w ośrodkach rekreacyjnych za okazaniem karty pokładowej i ważnego dokumentu tożsamości.* Podróż liniami Emirates pozwoli wydać mniej na luksusowe zabiegi spa, rozkoszować się daniami w najlepszych restauracjach i skorzystać z jednej z atrakcyjnych form wypoczynku na świeżym powietrzu. Z oferty skorzystają też rodziny, które mogą wybrać się do jednego z parków wodnych na terenie miasta.

Dubai Shopping Festival 2020

Na miłośników zakupowego szaleństwa w mieście czekają najlepsze centra handlowe, w tym Dubai Mall – jedno z największych na świecie centrów handlowo-rozrywkowych. Podróżujący do Dubaju w okresie między 26 grudnia 2019 a 1 lutego 2020 r. będą mieli okazję wziąć udział w Dubai Shopping Festival 2020.* W trakcie pięciu tygodni długo wyczekiwanego festiwalu rozmaite sklepy przyznają klientom wyjątkowe zniżki i nagrody, w tym bezkonkurencyjne promocje na odzież, biżuterię, elektronikę i nie tylko.

– Dubaj to fantastyczne miasto ze stale rosnącą listą atrakcji, z których nasi klienci mogą korzystać przez cały rok. Miasto należy do ulubionych kierunków wśród miłośników zakupów, zwiedzania i wykwintnej kuchni. Pasażerowie podróżujący do Dubaju lub przez Dubaj mogą skorzystać z bezkonkurencyjnych promocji z kartą My Emirates Pass i podczas Dubai Shopping Festival 2020. W ścisłej współpracy z naszymi partnerami chcemy zapewnić naszym klientom dostęp do najciekawszych atrakcji Dubaju – powiedział Mohammad Al Hashimi, wiceprezes Emirates (VP Commercial Products Dubai).

Emirates – lepsza jakość i komfort podróży

Pasażerowie lecący liniami Emirates do Dubaju mają dostęp do ponad 4,5 tys. kanałów w wielokrotnie nagradzanym systemie rozrywki pokładowej – ice. We wszystkich klasach na podróżnych czekają posiłki inspirowane kuchnią regionalną, darmowe napoje oraz bezpłatny pakiet do 20 MB danych pokładowego Wi-Fi. Dzięki wysokim limitom bagażu pasażerowie nie muszą się ograniczać – przysługuje im do 35 kg w klasie ekonomicznej, 40 kg w klasie biznes i 50 kg w klasie pierwszej.

Podróżujący liniami Emirates wracający z zakupowej eskapady z Dubaju mogą skorzystać także z wyższego limitu bagażowego w drodze powrotnej. Oferta dotyczy biletów do Dubaju w obie strony w klasie ekonomicznej kupionych w okresie od 15 października 2019 do 1 lutego 2020 r.* Pasażerowie wracający z Dubaju do jednego z kierunków Emirates w Ameryce Południowej, Ameryce Środkowej, Ameryce Południowej lub Afryce mogą zabrać ze sobą jedną dodatkową sztukę bagażu.* Z kolei podróżującym do pozostałych kierunków w siatce Emirates przysługuje 10 kg dodatkowego bagażu. Oferta dotyczy lotów w dniach od 26 grudnia 2019 do 5 lutego 2020 r.*

Szczegółowe informacje dotyczące linii Emirates, w tym rezerwacji biletów i warunków promocji, znajdują się na stronie www.emirates.com, w biurach podróży oraz w lokalnym biurze sprzedaży Emirates.

*Obowiązują lokalne warunki promocji

[PR]