Nowy prom Scandlines „Berlin”

prom hybrydowy "Berlin"

Do floty Scandlines dołączył nowy prom hybrydowy „Berlin”, który kursuje między Rostockiem a Gedser. Oferuje on turystom podróżującym do Skandynawii nie tylko wysoki komfort, ale też najkrótszy czas dotarcia z Polski do Danii. Nowy prom z przyjaznym dla środowiska napędem hybrydowym, dzięki podwojonej ilości miejsc parkingowych może przyjąć nawet 1300 pasażerów – o 300 więcej niż dotychczas.

prom hybrydowy "Berlin"

„Zielony” prom na niebieskim morzu

Dzięki ambitnej, ekologicznej strategii firmy Scandlines nowy prom należy do największej na świecie floty promów hybrydowych, które łączą tradycyjny napęd silnikiem wysokoprężnym z napędem akumulatorowym. Nowocześnie wyposażony pokład promu „Berlin” zapewnia dużo otwartej przestrzeni – jest tu miejsce dla rodzin z dziećmi oraz tych, którzy przeprawę promową chcą wykorzystać na chwilę wypoczynku lub na małą przekąskę i orzeźwiający napój. Na podróżnych czeka wiele atrakcji, w tym np. wspaniały taras do opalania i obserwacji morza oraz obiektów portowych. Do dyspozycji pasażerów oddano również sklep pokładowy, oferujący gościom szeroki wybór perfum i kosmetyków oraz alkoholi, słodyczy, akcesoriów, czy typowych produktów skandynawskich, świetnie nadających się na prezent.

Jeden weekend – wiele możliwości

Przeprawa nowym, ekologicznym promem „Berlin” umożliwia polskim turystom jednodniową wycieczkę do Kopenhagi i Malmö lub też spędzenie atrakcyjnego weekendu w najpiękniejszych zakątkach Skandynawii, takich jak idylliczna wyspa Mon czy zamek Gavnø w Næstved.

W sezonie letnim Scandlines oferuje specjalny system cen dla polskich letników. Bilet na trasach Rostock-Gedser i Puttgarden-Rødby kosztuje jedynie 67 Euro. Z oddalonego od Świnoujścia o 180 km Rostock wiedzie najkrótsza trasa z Polski do Danii, a rejs trwa zaledwie 2 godziny. Szczególnie atrakcyjnym pomysłem na wakacje jest pobyt na „Riwierze” duńskiej w Północnej Zelandii, z piękną linią plaż o długości 230 km. To idealne miejsce do „naładowania baterii” i oderwania się od codzienności życia, gdzie można cieszyć się skandynawskim słońcem.

Aby uzyskać więcej informacji, zapraszamy na stronę:

http://www.scandlines.pl/nowyprom2016/nowyprom/faciliteter.aspx

[PR]