Nowości w Greckich Wakacjach

logo-greckiewakacjeChoć sezon wakacyjny dopiero się zakończył, na portalu greckiewakacje.pl już pojawiły się nowości, które będą dostępne dla klientów podczas kolejnych wyjazdów do Grecji. Właśnie została uruchomiona aplikacja umożliwiająca bezpośrednią rezerwację miejsc w autokarze już w momencie zakupu wycieczki. Oprócz tego spółka GTMT podpisała długoletnią umowę na wyłączność w oferowaniu miejsc dla klientów z Polski w hotelu Principal nad Morzem Egejskim.

Greckie Wakacje są jedynym w Polsce touroperatorem, oferującym zagraniczne wycieczki autokarowe, który umożliwił swoim klientom wcześniejszą rezerwację miejsc w autokarze. Dzięki nowej aplikacji, klienci, którzy lubią podróżować w większym gronie, będą mieli zapewnioną podróż w preferowanym towarzystwie i miejscu już w momencie zakupu wycieczki – mówi Michał Frąckowiak, Członek Zarządu GTMT Sp. z o.o. Spółka planuje także wprowadzenie do swojej oferty autokarów dwupoziomowych, a wraz z nimi możliwości rezerwacji miejsc z dodatkowymi udogodnieniami, które obejmować będą fotele przy stoliku na dolnym pokładzie z większą przestrzenią na nogi, bezpłatne ciepłe napoje, a także powiększony limit bagażowy, wynoszący 30 kilogramów.

Kolejną nowością jest podpisanie przez touroperatora umowy na wyłączność w oferowaniu miejsc na polskim rynku w trzygwiazdkowym hotelu Principal w Paralii, położonym nad Morzem Egejskim. Hotel cieszy się dużą popularnością wśród Polaków głównie dzięki dogodnej lokalizacji blisko plaży, dużemu basenowi z wodospadem i nowocześnie urządzonym barem oraz komfortowym, klimatyzowanym pokojom – mówi Frąckowiak. Klienci Greckich Wakacji będą mogli poznać walory tego obiektu już podczas tegorocznego wyjazdu sylwestrowego, którego oferta już wkrótce pojawi się na portalu www.greckiewakacje.pl.

Biuro Greckie Wakacje oferuje wyjazdy szyte na miarę, przygotowywane przez specjalistów w tej dziedzinie. Touroperator oferuje wycieczki autokarowe do popularnych greckich kurortów, jak również do mniej znanych zakątków tego kraju. Już wkrótce na portalu www.greckiewakacje.pl pojawi się nowa oferta obejmująca wyjazdy sylwestrowe, jak również propozycję wycieczek na przyszły sezon do kurortów Riwiery Olimpijskiej czy archipelagu wysp Sporad, takich jak np. Alonissos, Evia, czy Korfu.