Nowa jakość na lotnisku Katowice

mt0073aFirma START Parking, oferująca swoim klientom parkingi zlokalizowane przy lotniskach w całej Polsce, rozpoczęła współpracę z Międzynarodowym Portem Lotniczym Katowice. Nawiązanie kooperacji jest odpowiedzią na rosnące zainteresowanie klientów tego typu usługami przy lotnisku w Pyrzowicach.

Parking P2 znajduje się na terenie portu lotniczego Katowice i jest oddalony zaledwie o 300 metrów od terminali A i B. Jego klienci w ramach jednej usługi otrzymują darmowy transport na lotnisko, a w dniu powrotu są z niego odbierani i przewożeni bezpośrednio na teren parkingu. Transport odbywa się oznakowanymi busami, ze specjalnie wyznaczonych miejsc, gdzie zamawia się je przez intercom.

mt0073a

Komfort i satysfakcja klientów są dla nas najważniejsze. Staramy się nieustannie poszerzać naszą ofertę o nowe lokalizacje, które będą atrakcyjne z punktu widzenia konsumentów i umożliwią im jeszcze łatwiejsze dotarcie na lotnisko. Bardzo nas cieszy, że władze portu lotniczego w Pyrzowicach dostrzegły korzyści, jakie płyną z nawiązanej współpracy – mówi Piotr Macierzyński, pomysłodawca i założyciel START Parking.

Pojemność parkingu to 1400 miejsc. Teren jest dobrze oświetlony i podzielony na sektory, dzięki czemu klienci po powrocie z podróży będą mogli bez trudu znaleźć swoje auto wśród innych zaparkowanych pojazdów. Rezerwacji i zakupu miejsc można dokonać za pomocą specjalnie stworzonego systemu lub poprzez dedykowaną infolinię. W przypadku zmiany terminu wylotu można bezpłatnie przebookować datę rezerwacji lub też zupełnie ją anulować. Koszt pozostawienia pojazdu na 8 dni wynosi 68 zł. Jeśli lot zostaje opóźniony, klient otrzymuje dodatkowo dobę parkowania gratis.

Parking P2 nie jest jedyną lokalizacją dostępną w ofercie START Parking przy lotnisku Katowice. Firma oferuje także bezpieczne miejsca parkingowe znajdujące się w niedalekiej odległości od lotniska, z których klient również jest bezpłatnie transportowany na do terminalu, a w dniu przylotu z niego odbierany.

[komunikat prasowy]

mt0073b