Nocuj w B&B Hotels i zbieraj punkty PAYBACK

logo-bbhotelsPodróżujący po Polsce zyskali kolejny powód, aby wybrać jeden z hoteli B&B. Sieć przystąpiła do największego w naszym kraju multipartnerskiego Programu Bonusowego PAYBACK. Od lipca goście z kartą PAYBACK mają możliwość zbierania oraz płacenia zebranymi punktami w hotelach w Toruniu, Warszawie i Wrocławiu.

Korzystanie z Programu jest bardzo proste – wystarczy przy transakcji pokazać kartę PAYBACK. Za każdą złotówkę wydaną na nocleg w hotelu goście otrzymają jeden punkt PAYBACK. Zgromadzone punkty można wymieniać na atrakcyjne nagrody, w tym noclegi w hotelach B&B Hotels.

– Wiemy jak ważny dla gości hotelowych jest program lojalnościowy. Od dawna szukaliśmy optymalnego rozwiązania, które przyniosłoby najwięcej korzyści klientom B&B Hotels. PAYBACK okazał się dla nas doskonałym rozwiązaniem – mówi Beatrice Bouchet, Prezes B&B Hotels Polska. – To najbardziej rozpoznawalny Program Bonusowy w Polsce. Liczba partnerów również jest imponująca i jesteśmy pewni, że oferta B&B Hotels będzie ciekawym urozmaiceniem dla osób korzystających z Programu PAYBACK – dodaje Beatrice Bouchet.

PAYBACK jest największym i najatrakcyjniejszym programem lojalnościowym w Polsce. Liczba aktywnych kart PAYBACK to ponad 13 milionów. Dzięki współpracy z blisko 600 partnerami uczestnicy Programu mogą zbierać punkty w blisko 7 000 punktach sprzedaży i 150 sklepach internetowych. Od lipca do tej listy dołączyła sieć B&B Hotels Polska.

Sieć B&B Hotels ma obecnie trzy obiekty w Polsce. Jako pierwszy otwarto hotel B&B w Toruniu, który jest zlokalizowany tuż przy Starym Mieście. Następnie oddano do dyspozycji gości oddalony o 5 minut od lotniska i 15 minut od centrum miasta hotel B&B Warszawa – Okęcie. Najnowszy obiekt sieci, B&B Wrocław Centrum, położony jest w samym sercu stolicy Dolnego Śląska.

[komunikat prasowy media.mslgroup.pl]