Nocleg w hotelu za 39 zł – to możliwe!

logo-ibisbudgetMarka ibis budget wprowadza rewolucję cenową i zachęca do skorzystania z niepowtarzalnej oferty! Od października br. do końca lutego 2015 r. jest możliwość skorzystania z wyjątkowej okazji na nocleg kosztujący jedyne 39 zł! Na chętnych czeka 10 000 pokoi dostępnych przez cały okres trwania promocji.

mt0094d
Hotel ibis budget Wrocław Południe

rewolucyjna oferta

Podróżowanie po Polsce jeszcze nigdy nie było tak kusząco atrakcyjne. Marka jednogwiazdkowych hoteli ibis budget, od 15 października br. do 28 lutego 2015 r. wprowadziła promocyjną stawkę za pokój – 39 zł. Goście mogą skorzystać z tej oferty rezerwując swój pobyt z minimum dwu tygodniowym wyprzedzeniem. W promocji bierze udział 9 hoteli sieci, zlokalizowanych w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Szczecinie, Katowicach i Toruniu. Rezerwacji można dokonać na stronach accorhotels.com i ibis.com

mt0094b
pokój

istota komfortu w przystępnej Cenie

Ibis budget to nieformalna marka oferująca proste i łatwe w użyciu rozwiązania. We wszystkich hotelach sieci goście znajdą pokoje jedno, dwu lub trzy osobowe. Każdy z nich wyposażony jest w wygodne łóżko, miękkie poduszki i kołdry, przestronną kabinę prysznicową, miejsce na przechowywanie bagażu, a także duże lustro. Ponadto goście mogą skorzystać z szerokiej oferty kanałów TV oraz bezpłatnego dostępu do sieci Wi-Fi. Pokoje wyposażono również w dotykowe indywidualne lampki nocne do czytania. Dzięki zastosowaniu relaksujących pastelowych kolorów i użyciu kilku źródeł światła nadano tym pomieszczeniom przytulną atmosferę. W hotelach ibis budget można również za dodatkową opłatą nocować ze swoimi czworonożnymi pupilami.

mt0094a
lobby

Jesz kiedy i ile chcesz!

Marka ibis budget oferuje gościom bufet śniadaniowy bez ograniczeń w godzinach odpowiadających zarówno podróżującym w tygodniu 6:30 – 10:00, jak i w weekendy 7:30 – 10:30. Formuła ta zawiera szeroką ofertę pieczywa, płatków śniadaniowych, dżemów, soków owocowych, produktów mlecznych i świeżych owoców. Przestronna sala śniadaniowa wyposażona jest w duże stoły zapewniające wygodę podczas posiłków oraz telewizory z płaskim ekranem, na których na bieżąco można śledzić serwisy informacyjne lub obejrzeć swoje ulubione programy. Jeżeli, goście poczują głód w nocy, mogą skorzystać z ustawionych w lobby czynnych 24 godziny na dobę maszyn vendingowych. Oferują one zarówno gorące, jak i zimne napoje oraz słodkie i słone przekąski.