Neckermann: Zaszalej – jesteś na wakacjach!

mt0218aZaszalej – jesteś na wakacjach! – pod takim hasłem Neckermann wystartował z kampanią promującą letnią ofertę. Najnowsza oferta Neckermanna Lato 2016 to blisko 100 kierunków i regionów oraz ponad 2500 hoteli dostępnych z dojazdem własnym i przelotem. Z okazji 20-lecia na rynku polskim touroperator przygotował atrakcyjny pakiet 20 korzyści. Na rezerwujących ofertę do 31.01.2016 czekają nawet 35% zniżki oraz specjalny pakiet gwarancji.

Poprzez kampanię promocyjną Neckermann chce wzmocnić swój wizerunek jako organizatora beztroskich wakacji oraz zwrócić uwagę na bardzo atrakcyjne ceny wyjazdów. Dzieci spędzą dwutygodniowe wakacje z przelotem już od 500 zł.
mt0218b

Promowane kierunki to: Bułgaria (Słoneczny Brzeg i Złote Piaski), Turcja (Antalya i Dalaman), Grecja (Chalkidiki, Chania, Kreta, Kos, Rodos, Korfu, Zakynthos), Cypr (Larnaca), Maroko (Agadir).

Neckermann ogłosił także II edycję konkursu „Zostań Gwiazdą Neckermanna”, w którym klienci mogą stworzyć własny katalog turystyczny. Aby zostać twarzą jego okładki, wystarczy do 15 września przesłać zdjęcie za pomocą specjalnej aplikacji konkursowej http://gwiazda.neckermann.pl/. Najlepsze pojawi się na okładce katalogu Lato 2017 lub Zima 2017/18 a jego autor pojedzie na atrakcyjne wakacje. Aplikacja pozwala także na prezentację swoich prac w mediach społecznościowych.

Więcej: www.neckermann.pl