Neckermann już sprzedaje zimową ofertę

logo-neckermannJuż można zaplanować zimowy urlop z Neckermannem. Bogata oferta narciarska z atrakcjami Skiopeningu, liczne nowości dla fanów egzotyki, ferie zimowe z polskimi animatorami oraz jeszcze więcej propozycji hoteli dla entuzjastów słońca i plażowania – to wszystko przygotował touroperator na najbliższy sezon. Przy wczesnej rezerwacji oferty biuro podróży zapewnia nawet 30% rabaty oraz atrakcyjny pakiet gwarancji.

mt0070

Fanów nart i snowboardu lider organizacji zimowego wypoczynku wśród polskich touroperatorów zaprasza na najlepsze stoki Europy. W ofercie touroperatora znalazły się najpopularniejsze regiony narciarskie Austrii, Włoch, Francji, Szwajcarii, Andory, Czech i Słowacji. Neckermann oferuje bogaty wybór obiektów od apartamentów bez wyżywienia po 5-gwiazdkowe hotele z all inclusive w blisko 250 kurortach narciarskich. Wśród nich klienci znajdą hotele ze skipassem w cenie, ponad 300 obiektów z bezpłatnym pobytem dzieci nawet do 14 lat a także bogaty wybór hoteli położonych przy stoku. Touroperator oferuje przeloty na narty do Werony z wypoczynkiem w Val di Sole a także nowość: przeloty do Barcelony z możliwością rezerwacji dowolnego obiektu z oferty w Andorze. Nowością jest również „gwarancja śniegu” – klienci Neckermanna będą mieli prawo do zmiany rezerwacji, jeśli w wybranym regionie na 7 dni przez przyjazdem nie będzie działało 75% wyciągów. Nowym udogodnieniem jest także możliwość rezerwacji skipassów już w biurze podróży.

W tym roku pierwszy śnieg będzie można powitać już w dniach 1-7 grudnia, biorąc udział w imprezie otwarcia sezonu narciarskiego w Austrii w Zell am See i Kaprun. Skiopening z Neckermannem stał się już tradycją a grono jego fanów stale się powiększa. W tym roku również zapowiada się znakomicie. Bezpłatny skipass, rywalizacja i animacje na stoku, Apres- Ski-Openining Party z DJ Hirkiem Wroną to główne atrakcje tegorocznej imprezy. Hitem tegorocznego Skiopeningu będzie niewątpliwie I edycja Narciarskiego Pucharu „Media & Marketing Polska”.

Entuzjastów ciepła zimą Neckermann zaprasza do najatrakcyjniejszych regionów świata oferując ponad 40 słonecznych kierunków. W ofercie touroperatora znajdziemy wiele nowości. Sukces Turcji w sezonie letnim, skłonił biuro podróży do przedłużenia możliwości wylotu na wakacje do tego kraju do końca listopada. Kolejną nowością są ferie zimowe z polskimi animatorami Happy Events.

– Ferie zimowe to jeden z najpopularniejszych terminów urlopowych wśród Polaków. – mówi Tomasz Pędzik, dyrektor produktu Neckermann Polska. – Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy chcą spędzić ten czas optymalnie i zapewnić swym pociechom liczne atrakcje, oferujemy wakacje z polskimi animacjami Happy Events w Egipcie. Mając na uwadze różne terminy ferii zimowych w wybranych województwach, zapewniamy w tym czasie dogodne przeloty z Warszawy, Katowic i Krakowa – dodaje.

W poprzednim sezonie zimowym egzotykę z Neckermannem wybrało 36% klientów więcej niż rok wcześniej. Komfortowy przelot, wysoki standard i atmosfera hotelu oraz atrakcje na miejscu – to najczęściej wymieniane przez nich atrybuty udanego urlopu. W bieżącym sezonie biuro podróży oferuje dogodne połączenia lotnicze z 6 lotnisk lokalnych. Nowościami na mapie egzotycznych kierunków są Małe Antyle (Antigua, Saint Lucia, Barbados oraz Tobago), które Neckermann oferuje jako jedyny z touroperatorów. Neckermann oferuje 17 tras wycieczek objazdowych, w tym aż pięć nowości: Malezja, RPA – Zimbabwe – Botswana, południowe Indie oraz Tajlandia z Laosem. Osoby ceniące swobodę podróżowania może zaciekawić oferta „fly & drive” po Meksyku, Kubie, Jamajce i Kostaryce, którą można połączyć z wypoczynkiem w wybranych hotelach z oferty Neckermanna. Na egzotyczny zimowy wypoczynek z Neckermannem można wybrać się zarówno bezpośrednim przelotem czarterowym Dreamlinerem (Kuba, Meksyk, Wietnam, Tajlandia, Sri Lanka), przelotem czarterowym z międzylądowaniem (Kenia, Gambia), jak i wieloma renomowanymi przewoźnikami liniowymi (Lufthansa/Condor, Air Berlin, Emirates, Qatar Airways, China Airlines).

Przy wczesnej rezerwacji oferty biuro zapewnia sięgające 30% rabaty oraz atrakcyjny pakiet gwarancji. Rezerwując wakacje do 31.07.14 klienci otrzymają m.in.: gwarancję najniższej ceny, gwarancję niezmiennej ceny oraz możliwość bezpłatnej zmiany terminu wycieczki.

0207 468x60_zima_020714 Image Banner2 468 x 60

Ile będą nas kosztować zimowe wakacje z Neckermnnem? Tygodniowy pobyt w hotelu o średnim standardzie z dwoma posiłkami w Austrii w Regionie Salzburskim to koszt od 890 zł/os, natomiast w Karyntii od 915 zł/os. Za 7-dniowe wakacje w podobnym standardzie we Włoszech w Regionie Trentino zapłacimy 1145 zł/os, natomiast na Słowacji w Demanowskiej Dolinie: 675 zł/os. Tygodniowe wakacje w Egipcie w 5-gwiazdkowym hotelu z Happy Events i parkiem wodnym to koszt 1829 zł/os z all inclusive, natomiast w Maroku 2199 zł/os. Na Wyspy Kanaryjskie z Nackermannem można wybrać się już za 1699 zł/os. 8-dniwe safari w Kenii to koszt 5149 zł/os, natomiast 12-dniowej wycieczki objazdowej po Tajlandii 6119 zł/os. Tygodniowe wakacje w Tobago to koszt od 7673 zł/os.