Neckermann już sprzedaje lato 2015!

logo-neckermannPonad 90 słonecznych kierunków i regionów z dojazdem własnym i z wylotem z 11 lotnisk, liczne nowości w tym katalog dedykowany tylko Bułgarii oraz specjalne propozycje dla tych, którzy chcą połączyć wypoczynek ze zwiedzaniem to tylko niektóre z tegorocznych atrakcji najnowszej oferty Neckermanna. Biuro podróży rozpoczyna sprzedaż lata 2015 zapewniając przy wczesnej rezerwacji nawet 30% zniżki oraz korzystny pakiet gwarancji.

Po październikowej inauguracji sprzedaży rodzinnych wakacji, Neckermann przedstawia całą ofertę jaką przygotował na Lato 2015. W ostatnim sezonie letnim wyleciało na wakacje z Neckermannem 27% klientów więcej niż w poprzednim. Cały rok turystyczny touroperator kończy 11,7 milionowym zyskiem (59,5% wyższym niż w roku ubiegłym). W tym czasie biuro podróży obsłużyło 148 tysięcy klientów a jego obroty sięgnęły ponad 332,79 milionów. Te wyniki wpłynęły na kształt letniej oferty. W nadchodzącym sezonie biuro podróży rozszerza ofertę hotelową na kluczowych kierunkach, ale też wprowadza nowości produktowe.

mt0024

– Neckermann od kilku lat jest niekwestionowanym liderem w organizacji wypoczynku w Bułgarii. – mówi Efe Türkel, zastępca Dyrektora Zarządzającego i Dyrektor d/s Transformacji Neckermann Polska. – To z nami najchętniej wyjeżdżają Polacy nad czarnomorskie wybrzeże, dlatego postanowiliśmy stworzyć odrębny katalog, jedyny taki na rynku, poświęcony wyłącznie Bułgarii. – dodaje.

W dedykowanym Bułgarii katalogu, znalazły się wszystkie najważniejsze miejscowości turystycznie na wybrzeżu Morza Czarnego, w tym dwa nowe regiony: położona w rezerwacie przyrody Albena oraz słynące z najdłuższych, naturalnych i wydmowych plaż Primorsko. Neckermann rozszerza także ofertę w Turcji, gdzie spędziło z biurem podróży w ubiegłym sezonie ponad dwukrotnie więcej klientów niż rok wcześniej. Obok Riwiery Tureckiej będzie to malownicza Turcja Egejska (Dalaman z kurortami Marmaris, Icmeler i Fethiye).

W najbliższym sezonie Neckermann zapewnia bezpośrednie połączenia czarterowe z 11 lotnisk lokalnych a oprócz standardowych długości wakacji: 7 i 14-dniowych, również pobyty 10 i 11-dniowe. Tak jak w roku poprzednim, na wybranych rejsach czarterowych klienci będą mieli możliwość rezerwacji Premium Class i specjalnego pakietu zwiększającego komfort podróży.

Nowością Neckermanna jest specjalna oferta i katalog ”Wypoczynek & Zwiedzanie”. Koncepcja „tydzień zwiedzania, tydzień plażowania” zaciekawi wszystkich, którzy obok tradycyjnego wypoczynku z pobytem w komfortowym hotelu, chcą podczas wakacji zobaczyć więcej. Biuro podróży oferuje 22 trasy wycieczek objazdowych i rejsów z polskim przewodnikiem po Europie, Azji i Afryce. W ciągu kilku dni będzie można odkryć najpiękniejsze regiony świata i cieszyć się wypoczynkiem w ulubionych wakacyjnych kurortach Bułgarii, Turcji, Grecji czy Egiptu.

– Nasza nowa propozycja jest odpowiedzią na potrzeby polskich klientów, dla których ulubioną formą wypoczynku jest połączenie relaksu na plaży ze zwiedzaniem. – mówi Efe Türkel. – Małe grupy, sprawdzeni przewodnicy, ciekawe programy wycieczek to kluczowe elementy części objazdowej. Naszą przewagą konkurencyjną będzie baza hotelowa i specjalnie dedykowane obiekty, które zapewnimy zarówno podczas zwiedzania, jak i w części pobytowej. Większość z nich stanowić będą hotele koncepcyjne grupy Thomas Cook. – dodaje.

W ramach strategii grupy Thomas Cook zakładającej oferowanie klientom produktów „szytych na miarę”  i wyróżniających się jakością oferowanych usług, Neckermann rozszerza portfolio hoteli koncepcyjnych. Ponad 90% wzrost liczby klientów, którzy spędzili wakacje z hotelach koncepcyjnych: smartline, SENTIDO, SunConnect i SUNPRIME w ubiegłym sezonie letnim, potwierdza, że Polacy szukają ofert sprofilowanych. W najnowszej ofercie touroperatora znalazły się 104 tego typu hotele, w tym 14 obiektów SunConnect, których ideą jest połączenie wypoczynku z najnowszą technologią, wspólna zabawa i integracja. Klienci mają zapewnionych tu wiele technologicznych udogodnień jak np. bezpłatny dostęp do bezprzewodowego internetu na terenie całego obiektu. Wśród bogatej oferty hoteli SENTIDO wyróżniających się specjalnym programem i zdrową kuchnią, klienci znajdą 7 ośrodków tylko dla dorosłych.

Najnowsza oferta rodzinna Neckermanna to 32 kluby „Lollo & Bernie Kids Club” (po raz pierwszy nowa, wspólna koncepcja klubowa dla całej grupy Thomas Cook) z polskimi animatorami, którzy zapewnią fantastyczną zabawę najmłodszym przez 6 dni w tygodniu od połowy czerwca do połowy września. To także Aquamania, czyli 39 obiektów z najlepszymi parkami wodnymi i bogatym pakietem all inclusive na najpopularniejszych rodzinnych kierunkach.

Neckermannem przygotował także ciekawe propozycje wypoczynku dla fanów wakacji na 4 kółkach. To prawdopodobnie największa i najbardziej zróżnicowana oferta wakacji z własnym dojazdem na polskim rynku – znalazło się w niej prawie 1000 obiektów od apartamentów bez wyżywienia po 5-gwiazdkowe hotele na najpopularniejszych wakacyjnych kierunkach, w tym po raz pierwszy w Bośni i Hercegowinie oraz okolicach Zagrzebia. Touroperator rozszerzył także ofertę city breaks i zaprasza na weekendowy wypoczynek już do 45 metropolii. W ofercie z dojazdem własnym klienci znajdą ponad 300 obiektów z bezpłatnym pobytem dzieci.

 Co roku, również i w tym Neckermann przygotował wiele bonusów cenowych m.in.: stałe ceny dla dzieci już od 499 zł w ofercie lotniczej, sięgające 40% zniżki dla młodzieży nawet do 18 lat a także upusty dla nowożeńców (do 30%) i seniorów (do 20%). Klienci rezerwujący ofertę Neckermanna do 31.12.14 otrzymają atrakcyjne pakiet gwarancji: gwarancję najniższej i niezmiennej ceny oraz możliwość bezpłatnej zmiany terminu przez wyjazdem. Zniżki przy wczesnej rezerwacji wyjazdu sięgają nawet 30%.