Marka ibis Styles wpływa do Łotwy

mt0085dOd 1 września marka ibis Styles wpływa na terytorium Łotwy! 3-gwiazdkowy ibis Styles Riga, kusi wszystkich wilków morskich do odwiedzenia jego wnętrz. Motyw marynistyczny jest obecny wszędzie, przypominają o nim wielka kotwica w lobby czy grafiki z motywami portu w pokojach. W ten sposób każdy z gości choć przez chwilę będzie mógł poczuć się jak marynarz podczas rejsu!

Marka ibis Styles

Grupa Orbis wprowadza kolejną markę z portfolio Accor do regionu Krajów Bałtyckich. Po otwarciu w tym roku hoteli Mercure Marijampole i Mercure Riga Center, przyszedł czas na ibis Styles Riga. Marka działa w sektorze ekonomicznym, jej znakiem rozpoznawczym jest unikalny design i wyjątkowa opowieść, motyw przewodni kryjący się za każdym obiektem. Na świecie nie ma dwóch tak samo wyglądających hoteli ibis Styles. To, co je łączy, to prostota, interaktywność i jakość świadczonych usług. Sieć oferuje swoim gościom pakiet all-inclusive – śniadania oraz dostęp do Internetu zawsze są wliczane w cenę pokoju.

Lobby w ibis Styles Riga

Wyjątkowy wystrój

Motyw marynistyczny, historia miasta oraz żegluga przewijają się w niemal każdej przestrzeni ibis Styles Riga. Wystrój wnętrz został zainspirowany ruchliwym życiem pobliskiego portu, a ustawiona w lobby ogromna kotwica, czy przypominające wielkie szpule z linami stoły, to tylko niektóre elementy zapraszające do wzięcia udziału w ekscytującej morskiej przygodzie. Ten wyjątkowy klimat został także uchwycony w pokojach, gdzie ściany udekorowane są kolorowymi malowidłami przedstawiającymi panoramę portu. Goście mogą poczuć się jak w latarni morskiej, wjeżdżając na 12. piętro, na którym zlokalizowano hotelową restaurację. Obiekt oferuje 76 w pełni komfortowych pokoi, ponadto mieszczą się w nim trzy sale konferencyjne, o łącznej powierzchni 114 metrów kwadratowych. Podróż tramwajem do Starego Miasta czy dzielnicy biznesowej zajmie nie więcej niż kilka minut. Swoje miejsce znajdą tutaj również amatorzy sportu, gdyż w odległości zaledwie 500 metrów od hotelu mieszczą się: basen, sauna, fitness, SPA, kręgielnia oraz mini golf.

Lounge bar w ibis Styles Riga

Ryga – portowe miasto

Ryga, która przed laty, była jednym z najważniejszych węzłów komunikacyjnych w tej części Europy, nazywana jest perłą Morza Bałtyckiego. W mieście doskonale zachowały się średniowieczne zabytki i budynki z czasów secesyjnych. Przykładem mogą być przepięknie kamienice w stylu art nouveau, mieszczące dziś ambasady wielu krajów czy wpisane na listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego UNESCO – Stare Miasto. W Rydze, życie tętni całą dobę, jednak najbardziej urokliwie wygląda wieczorem, kiedy w blasku latarni i muzyce z pobliskich kawiarni, można w pełni dostrzec jego piękno. Miasto to połączenie bogatej tradycji nadmorskiego niepowtarzalnego klimatu, a także ciekawych historii. Z uwagi na bliskość od granic Polski, oferowane przez nie atrakcje są na wyciągnięcie ręki dla wszystkich spragnionych wrażeń.

Restauracja Colombo w ibis Styles Riga
Ryga

 ***

ibis Styles to marka hoteli ekonomicznych o wyjątkowych osobowościach i stylach, należąca do Accor, największego światowego operatora hotelowego, obecnego w 92 krajach, z siecią ponad 3 500 hoteli i 160 000 pracowników. Hotele te charakteryzują się różnorodnymi stylami i wszystkie oferują prostotę, komfort, jakość i atmosferę wspólnoty. Zlokalizowane w centrach miast lub w ich pobliżu, wszystkie obiekty posiadają wyjątkowy, modny, relaksujący i zabawny wystrój. Marka wyróżnia się swoim pakietem „all inclusive”, w którego skład wchodzą: pokój, śniadanie w formie nieograniczonego bufetu, dostęp do szybkiego Internetu Wi-Fi i cała gama dodatkowych udogodnień. Obecnie sieć obejmuje 233 hotele w 21 krajach.

Więcej informacji na ibis.com