Le Club Accorhotels świętuje 5. urodziny

mt0028Globalny program lojalnościowy Grupy Accor – Le Club Accorhotels, świętuje swoje 5. urodziny. Z tej okazji we wszystkich hotelach należących do sieci, na gości czekają liczne niespodzianki.

mt0042

Głównym punktem obchodów jest specjalna oferta skierowana do wszystkich członków Le Club Accorhotels, w ramach której punkty za pobyt zostaną pomnożone razy 5. Z promocji można skorzystać rezerwując do 18 lutego 2014 r., pobyty hotelowe w terminie do końca bieżącego roku, za pośrednictwem strony internetowej, aplikacji mobilnej lub poprzez call-center. Każdy z członków programu lojalnościowego może skorzystać z oferty tylko raz.

Poza urodzinową ofertą specjalną między 3 a 16 lutego br. w hotelach Grupy Hotelowej Orbis i jej partnera strategicznego Accoru, na gości będą czekać dodatkowe atrakcje w postaci lokalnych, urodzinowych eventów i upominków.

Oferta jest szeroko promowana za pośrednictwem kampanii reklamowej, w skład której wchodzą m.in. bannery internetowe, plakaty w hotelach i ramki cyfrowe przy recepcji. Urodzinowe materiały komunikacyjne oznaczone są specjalnie zaprojektowanym logo Let’s Celebrate.

Le Club Accorhotels to globalny program lojalnościowy Grupy Accor. Członkowie programu otrzymują punkty za każdy pobyt w hotelach należących do takich marek jak: Sofitel, Pullman, MGallery, Grand Mercure, The Sebel, Novotel, Suite Novotel, Mercure, Adagio, ibis, ibis Styles, Orbis Hotels, Adagio Access oraz Thalassa sea & Spa. Zebrane punkty mogą wymieniać na różnorodne korzyści i nagordy takie jak: zniżki podczas rezerwacji, kupony hotelowe czy kupony partnerów programu. Ponadto w hotelach Accor na gości należących do Le Club Accorhotels czekają dodatkowe przywileje, zależne od statusu karty i marki hotelu. Istotnym aspektem działania programu jest to, że punkty zebrane w programie nie tracą ważności, wystarczy, że członek programu spędzi w ciągu roku przynajmniej jedną noc w jednym z 2700 hoteli Accor uczestniczących w programie.

[informacja prasowa]