Kalendarz cenowy na stronie hotel.info

Hotel.info ma nową funkcję. „Kalendarz cenowy” daje nowe możliwości wyszukiwania i rezerwacji hotelu.

Zestawienie cen w formie kalendarza pokazuje najkorzystniejszy okres rezerwacji dla wybranego obiektu – z nawet kilkutygodniowym wyprzedzeniem.
Kalendarz cenowy sprawdza się już dla licznych hoteli na całym świecie. Z upływem czasu będziemy naszą ofertę poszerzać, gdyż z naszego nowego serwis korzystają zarówno klienci dokonujący rezerwacji jak i hotelarze, którzy dzięki temu jeszcze lepiej mogą zarządzać swoimi wolnymi kontyngentami – powiedział Sebastian Meyer, rzecznik prasowy hotel.info.

A tak to działa: Na stronie hotel.info wpisz w pole wyszukiwania albo wybraną lokalizację i wybierz z listy wyników hoteli lub szukaj bezpośrednio wybranego hotelu. Wraz z wyborem określonej daty na szczegółowej stronie hotelu wyświetli się kalendarz cenowy z zestawieniem cen za dzień – przy czym te najkorzystniejsze są oznaczone kolorami i można je zarezerwować za pomocą jednego kliknięcia. Wybrane informacje zostaną automatycznie przejęte i rezerwacji wymarzonego hotelu za najlepszą cenę nie stoi już nic na przeszkodzie.

[http://dziennikturystyczny.pl/; http://www.hotel.info/]