Jazz od kuchni w hotelach Novotel

mt0149aMarka Novotel lubi zaskakiwać pomysłami i ofertami, przygotowywanymi specjalnie z myślą o swoich gościach. Tym razem proponuje im zupełnie nowy projekt animacyjny Cookin’ Jazz. Są to wyjątkowe wieczory dla wszystkich miłośników muzyki na żywo i dobrej, międzynarodowej kuchni. Wszystko to, w nowoczesnych i wygodnych wnętrzach NOVO2 Bar Lounge hoteli Novotel.

Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom gości hotelowych marka Novotel wdrożyła rok temu nowy koncept gastronomiczny NOVO2. W swoim założeniu projekt ten to specjalnie zaaranżowana, nowoczesna i wygodna przestrzeń, która stanowi swoistą lożę gromadzącą w sobie życie hotelowe, stając się atrakcyjnym uzupełnieniem lobby. Odwołując się do międzynarodowego charakteru marki, koncept nawiązuje do światowych kosmopolitycznych trendów. Koncepcja oparta jest na trzech, kluczowych filarach:

VITALITY (Zdrowie) – oznacza stosowanie rozwiązań przyjaznych środowisku naturalnemu. Wartość ta przestrzegana jest przy okazji wszystkich działań podejmowanych przez markę Novotel. W przypadku Novo Square, serwowane potrawy przygotowywane są przede wszystkim w oparciu o  lokalnych i sprawdzonych dostawców oraz z wykorzystaniem jedynie składników naturalnych. Założeniem drugiego fundamentu CONNECT – AINMENT (Rozrywka) było stworzenie atmosfery, w której  każdy z gości może poczuć się dobrze i swobodnie. Jest to możliwe za sprawą wartości – IMAGINATION (Inspiracje), która stanowi znak rozpoznawczy całego konceptu. Wyjątkowy klimat zapewnia zaaranżowane w sposób niestandardowy wnętrze oraz  międzynarodowa kuchnia. Jest ona jednocześnie odzwierciedleniem najnowszych trendów kulinarnych, proponując gościom świeże, proste, minimalistyczne i przede wszystkim ciekawe dania.

mt0149a

Teraz w ramach konceptu Novo Square został wprowadzony interesujący projekt  Cookin’ Jazz by NOVO2,  za sprawą którego goście będą mogli spędzić wieczór w akompaniamencie jazzowych brzmień oraz skosztować ciekawych propozycji z hotelowego menu. Jazz charakteryzuje się wysublimowanymi dźwiękami, występującymi często w luźnych improwizacjach  muzycznych. Styl oraz kreatywność to wspólny mianownik łączący tę formę muzyczną z marką Novotel. Chcąc wprowadzić gości w niecodzienną atmosferę, obsługa Novo Square zmienia stylizację i ubiór, prezentując charakterystyczne, jazzowe kapelusze oraz inne modne dodatki.

mt0149bWszyscy, którzy chcą oderwać się od codzienności i posłuchać zarówno współczesnych jazzowych aranżacji, jak i nowych propozycji muzycznych powinni odwiedzić hotele Novotel. W wybrany dzień, od poniedziałku do piątku, w każdym z 12 obiektów hotelowych tej marki będzie można posłuchać na żywo występów specjalnie na tę okazję zaproszonych artystów.

 „Cały czas staramy się urozmaicać naszą ofertę, by spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości – podkreśla Sabina Bartyzel, Area General Manager South Region Poland, General Manager Novotel Kraków City West –  Początkowo Cookin’ Jazz został wprowadzony w 4 pilotażowych obiektach sieci Novotel. Widząc jednak, jaką popularność zdobywa ta propozycja postanowiliśmy rozszerzyć ją  również na pozostałe hotele tej marki. Poprzez te działania chcemy nie tylko dać naszym gościom możliwość spędzenia przyjemnego wieczoru w hotelu, ale również wpisać się na stałe w kalendarz lokalnych wydarzeń kulturalnych”.

NOVO2 to innowacyjny pomysł, oparty o dynamicznie zmieniające się trendy oraz kierunki zarówno w designie, kuchni, jak i modzie. Kolejną odsłoną tego konceptu jest Cookin’ Jazz, który od pierwszego dnia zyskał duże grono zwolenników. W kwietniu odbyły się już 33 wieczory jazzowe, a to dopiero początek przygody z muzyką w hotelach Novotel, ponieważ organizatorzy zapowiadają kontynuację tego projektu.

[PR]