Jak spędzić Sylwestra w czasie COVID19?

Koronawirus krzyżuje plany od stycznia. Sytuacja jest bardzo dynamiczna, z dnia na dzień zamykane i otwierane są granice w wielu krajach. Sporo osób zmieniło destynacje wyjazdów urlopowych albo zdecydowało się na wypoczynek w domowym zaciszu. Po sezonie wysokim, pojawia się pytanie – co z Sylwestrem? Podróże w czasie świąt zaczęły być bardzo popularne, a obecna sytuacja epidemiologiczna postawiła wszystko na głowie.

sylwester-w-polsce

Sylwester w Polsce 

Jednym z rozwiązań jest pozostanie na Sylwestra w Polsce. Górskie i nadmorskie kurorty już teraz proponują specjalną zimową ofertę, która zachęca do przyjazdu. Warto wspomnieć, że hotele i pensjonaty podkreślają właściwe przygotowanie obiektów na przyjęcie gości. Właściciele zapewniają bezpieczeństwo i zachowanie wszelkich zasad sanitarnych w dobie COVID19. Przykładem świetnie przygotowanego kurortu jest Dolina Charlotty. Na stronie internetowej obiektu już teraz widnieje oferta sylwestrowa. Na gości czeka niezapomniana noc i powitanie Nowego Roku w trakcie eleganckiego, egzotycznego balu. Cena za cztery noce w pokoju o wysokim standardzie, dla dwóch osób wynosi około 3300 zł. Oferta obejmuje m.in.: uroczyste śniadanie, obiad, kolację, bal z szampanem i zabawę przy muzyce profesjonalnego zespołu. Poza tym, na gości czekają: ognisko z kiełbaskami, nieograniczony dostęp do strefy Wellness, gry i zabawy, a za dodatkową opłatą – pakiet sylwestrowych rytuałów SPA BALI HAI. Sylwester nad morzem jest doskonałym pomysłem, pozwala odwiedzić nadbałtyckie miejscowości, spacerować promenadami i spędzić czas w klimatycznym miejscu.

Sylwester last minute

Dla odważnych i spontanicznych osób świetnym pomysłem będzie Sylwester last minute. Sytuacja z koronawirusem bardzo szybko się zmienia, więc planowanie wyjazdu, który datuje się na koniec grudnia, mija się z celem. Nie mniej jednak, chwilę przed Sylwestrem z pewnością dostępne będą bilety lotnicze do ciekawego miejsca na świecie. Jeśli potrafimy szybko się zorganizować, znaleźć nocleg i spakować bagaże, możemy postawić na bookowanie sylwestrowych planów w ostatniej chwili.

Sylwester w domowym zaciszu

Oczywiście, istnieje jeszcze jedna możliwość. Możemy spędzić Sylwestra w domu. Nie oznacza to wcale, że noc będzie nudna i podobna do 364 innych. Wystarczy odrobina kreatywności i chęci, by nadać wieczorowi niepowtarzalnego charakteru. Przykładowo, można zorganizować maraton ulubionego serialu lub oglądać filmy tematycznie związane ze świętami. Zrobienie domówki nie wymaga wielkiego wysiłku, a spędzenie Sylwestra w gronie najbliższych też jest świetnym rozwiązaniem. Ważne, by zaplanować noc tak jak chcemy. Sylwester ma się kojarzyć z radością, nadzieją na lepszy czas, więc najważniejsze jest z kim go spędzimy, a nie gdzie. Jak widać, mimo trudnej sytuacji na świecie, można znaleźć rozwiązania i pomysły na sylwestrową noc. Trzeba jedynie pamiętać o bezpieczeństwie swoim i innych.