Hotels Now – hotelowe last minute w HRS

Hotels Now to nowa aplikacja HRS przeznaczona dla osób, które rezerwują pokoje hotelowe na ostatnią chwilę. Firma oferuje przynajmniej 30 proc. zniżki na nocleg w tym samym dniu.

Zjawisko rezerwacji hoteli „na dziś” jest szczególnie popularne wśród osób podróżujących służbowo, które często muszą zostać w podróży dłużej, a szybka rezerwacja hotelu jest koniecznością, lub u osób, które spontanicznie planują wyjazdy w ostatniej chwili – powiedział Łukasz Dąbrowski, dyrektor generalny HRS Polska.

Ponad połowa rezerwacji w HRS dokonywana jest za pośrednictwem urządzeń mobilnych (smarfonów i tabletów) w dniu przyjazdu do hotelu. Bezpłatna aplikacja Hotels Now, dostępna na iPhone’a, ma nie tylko dawać możliwość rezerwacji hoteli w ofercie last minute, ale również uzyskania dodatkowej zniżki – minimum 30 proc.

Specjalne oferty dostępne są w aplikacji Hotels Now codziennie od godziny 6:00 i można z nich korzystać do północy. Aplikacja Hotels Now dostępna jest w języku polskim i oferuje wybór hoteli w 46 europejskich miastach, w tym we Wrocławiu, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Poznaniu i Warszawie. Poprzez aplikację rezerwować można tylko pokoje jednoosobowe.

Użytkownik aplikacji może zobaczyć hotele dostępne w bezpośrednim sąsiedztwie lub wyszukać odpowiednie dla siebie miejsce w oferowanych lokalizacjach. Specjalna mapa wyświetla szczególnie interesujące miejsca w danym mieście. Użytkownik od razu otrzymuje informacje o ciekawych punktach np. restauracjach, kawiarniach, czy sklepach dostępnych w pobliżu hotelu, i może wziąć to pod uwagę podczas podejmowania decyzji o rezerwacji pokoju. Punkty te mogą być także podlinkowane na profilu użytkownika na Facebooku czy Foursquare, dzięki czemu może on sprawdzić, czy ktoś ze znajomych odwiedził już te miejsca.

[Źródło: http://dziennikturystyczny.pl/]