Hotels.com – wielka styczniowa wyprzedaż

mt0036W serwisie Hotels.com trwa największa jak dotąd styczniowa wyprzedaż. Wybrane hotele można zarezerwować ze zniżką sięgającą nawet 40%! Niesamowite rabaty na oferty w najciekawszych miejscach 2014 roku! Zarezerwuj wybrany hotel i zaoszczędź nawet do 40%!

Hotele w promocji można rezerwować do 16 lutego 2014 r., chyba że określono inaczej. Należy zapoznać się ze szczegółowymi danymi dla każdego obiektu, klikając na hotel który Cię interesuje. Przeszukuj bazę po preferowanej dacie wyjazdu, aby zapoznać się z obniżonymi stawkami dla Twojego pobytu. Zniżka 40% dotyczy wyłącznie wybranych hoteli. Podróż należy zakończyć przed 31 marca 2014 r., chyba że określono inaczej. Dostęp do obniżonych stawek jest również możliwy poprzez wyszukiwarkę na Stronie Głównej. Ceny dotyczą pokoi dwuosobowych i zawierają wszystkie podatki i opłaty. Stawki uzależnione są od dostępności.

 mt0036

Proponowane najlepsze miejsca w Europie:

Londyn, Paryż, Rzym, Berlin, Wenecja, Madryt, Sztokholm, Amsterdam, Istambuł, Lizbona

Proponowane najlepsze miejsca w Ameryce:

Nowy Jork, Miami, Las Vegas, Los Angeles, San Francisco, Orlando, Chicago, Toronto, Buenos Aires, Hawaje (The Big Island)

Proponowane najlepsze miejsca w Azji:

Bangkok, Hong Kong, Phuket, Singapore, Pattaya, Szanghaj, Pekin, Tokio, Melbourne, Krabi

Proponowane najlepsze miejsca na Bliskim Wschodzie i w Afryce:

Dubaj, Agadir, Fes, Marrakech, Zanzibar, Wyspa Mauritius

Oczywiście, można wybrać na cel swojej podróży dowolne miejsce na świecie…

***

Hotels.com to wiodący usługodawca w zakresie wynajmu hoteli na świecie, oferujący możliwości rezerwacji we własnej sieci zlokalizowanych witryn internetowych i infolinii.

Hotels.com oferuje do wyboru ponad 220 000 hoteli w więcej niż 60 krajach. Opinie o hotelach zamieszczone na stronie internetowej pomogą znaleźć najlepszą ofertę w wybranym miejscu. Znajdź, porównaj i rezerwuj pokoje w świetnych hotelach po atrakcyjnych cenach na stronie Hotels.com