HolidayCheck i edom.pl łączą siły

Serwis edom.pl rozpoczął współpracę z polskim oddziałem HolidayCheck. Na stronie HolidayCheck klienci otrzymają dostęp do 230 tys. domów letniskowych, 142 tys. hoteli i ofert podróży.

Połączenie ofert HolidayCheck oraz edom.pl pozwolić ma znacznie skrócić czas poszukiwania oferty turystycznej – poprzez zgromadzenie ofert obu portali w jednym miejscu.

Wczasy zorganizowane cieszą się oczywiście nieustająco dużą popularnością ale dla części klientów propozycja wynajmu wakacyjnego domu, mieszkania czy apartamentu z wielu względów wydaje się bardziej atrakcyjna. Współpraca z firmą edom.pl, posiadającą w swej ofercie ponad 230 tys. domów i mieszkań wakacyjnych jest doskonałą odpowiedzią na to zapotrzebowanie – powiedziała Marta Pogorzelska-Gałach z HolidayCheck.

Główną zaletą współpracy obu portali ma być umożliwienie klientom znalezienia komplementarnych ofert, znajdujących się dotychczas na stronach różnych dostawców. Edom.pl dostarcza silnik pozwalający na dostosowanie oferty, natomiast HolidayCheck dzięki rozbudowanemu systemowi opinii, pozwala zapoznać się z opisem i zdjęciami danej miejscowości oraz rekomendacjami podróżnych odnośnie atrakcji turystycznych czy lokali gastronomicznych w okolicy. Klienci otrzymują do dyspozycji ponad 230 tys. kwater do wynajęcia, 142 tys. hoteli w 212 krajach, a w razie pytań mogą zasięgną porady konsultanta dzięki dedykowanej infolinii.

Podobne rozwiązanie od kilku lat sprawdza się na pozostałych europejskich rynkach.

Niemiecki oddział – e-domizil.de – z sukcesem współpracuje już z nie tylko z rodzimym, ale też ze szwajcarskim i austriackim oddziałem HolidayCheck, dlatego wspólnie postanowiliśmy rozszerzyć współpracę o polską filię – dodał Kamil Krzyżanowski, dyrektor operacyjny edom.pl.

[Źródło: http://dziennikturystyczny.pl/]

Zobacz najnowszą ofertę serwisu edom.pl:191012 europe_468x60_bild_pl Image Banner 468 x 60