Gruper i TraveliGo.pl nawiązują współpracę

Serwis zakupów grupowych Gruper.pl rozpoczął współpracę z internetowym biurem podróży TraveliGo.pl. Klienci Grupera zyskać mają szerszy dostęp do oferty turystycznej touroperatorów i biur turystycznych działających w kraju.

Użytkownicy Grupera mogą już korzystać z ofert TrveliGo.pl. Propozycje biura są prezentowane w specjalnie przygotowanej zakładce.

Propozycje TraveliGo.pl uzupełniają ofertę turystyczną Grupera. Dotąd w naszym portfolio królowały małe i średnie biura podróży, teraz zwiększy się wachlarz propozycji wyjazdów realizowanych przez największych touroperatorów. Oferty na wyjazdy krajowe i zagraniczne cieszą się nieustannie dużym zainteresowaniem użytkowników portalu. Zmieniają się jednak preferencje naszych klientów. Tak jak przy wyjazdach krajowych chętnie wybierają oni lokalnych dostawców i touroperatorów, tak w przypadku wyjazdów zagranicznych kluczowa stała się kwestia bezpieczeństwa. Dlatego wybraliśmy doświadczonego i renomowanego partnera, który da naszym klientom szereg nowych możliwości – powiedział Piotr Majcherkiewicz, prezes zarządu Gruper.pl.

Od grudnia 2011 do lutego 2012 r. Gruper sprzedał oferty turystyczne warte ponad 6 mln zł. Wyjechało z nami wówczas około 40 tysięcy osób.

Mamy nadzieję, że w tym sezonie będzie ich jeszcze więcej – dodał Piotr Majcherkiewicz.

TraveliGo.pl to także baza wiedzy turystycznej, porad oraz informacji przydatnych w podróży. Biuro zapewnia swoim klientom Gwarancję Najniższej Ceny – jeśli komukolwiek uda się znaleźć wycieczkę taniej niż w TraveliGo.pl, firma zwróci różnicę w cenie powiększoną o 50 zł bonusu na kolejną rezerwację.

[Źródło: http://dziennikturystyczny.pl/]