Greckie Wakacje w sylwestrowym wydaniu

logo-greckiewakacjeDla tych, którzy tęsknią za promieniami słońca, a jednocześnie myślą już o hucznym przywitaniu Nowego Roku, spółka GTMT przygotowała ofertę wyjazdów sylwestrowych do Grecji, która właśnie pojawiła się na portalu greckiewakacje.pl. Obejmuje ona wycieczki do kurortów położonych w rejonie Riwiery Olimpijskiej, połączone z zabawą sylwestrową i licznymi atrakcjami.

Klienci Greckich Wakacji wypoczywać będą w Paralii i Olimpic Beach – turystycznych miejscowościach położonych na wybrzeżu Morza Egejskiego, na terenie Riwiery Olimpijskiej, rozciągającej się u stóp mitycznej góry Olimp. W ofercie firmy GTMT znajdują się hotele, które łączy gościnność i panująca tam swobodna atmosfera – Hotel Rainbow***, Louiza***, Morfeas***+ i Principal***+, oferujące różne pakiety wyżywienia. Z ostatnim spośród wyżej wymienionych hoteli touroperator podpisał umowę na wyłączność w oferowaniu miejsc dla klientów z Polski.

Atrakcje wyjazdu rozpoczną się jeszcze w trakcie podróży, gdyż jednym z przystanków będzie okryty świąteczno-noworoczną szatą Budapeszt. Turyści odwiedzą m.in. Wzgórze Gellerta, skąd rozpościera się widok na przepiękną panoramę miasta. W programie pobytu w Grecji przewidziano natomiast m.in. zwiedzanie wpisanych na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO Meteorów,nazywanych przez Greków „wiszącymi klasztorami”, wyprawę na dach starożytnego świata – Górę Olimp, a w drodze powrotnej pobyt w Salonikach – metropolii położonej malowniczo na wybrzeżu Zatoki Termajskiej. Podczas wycieczek turyści będą mogli korzystać z bezprzewodowych zestawów Tour Guide – systemów oprowadzania grupowego, które znacząco zwiększają komfort zwiedzania.

Kulminacją wyjazdu będzie zabawa sylwestrowa urozmaicona oryginalną mieszanką stylów: greckiego i polskiego. Na stołach pojawią się specjały kuchni greckiej, ale także przysmaki typowo polskie. Oprócz tego do tańca porywać będą polskie przeboje, a dodatkową atrakcją będą konkursy z nagrodami. Dzięki temu będzie to impreza odpowiednia zarówno dla tych, którzy chcą poznać klimat greckiego Sylwestra, jak również dla tradycjonalistów, chcących poczuć tej nocy namiastkę polskości. Decyzję o zorganizowaniu zabawy sylwestrowej w dość oryginalnej formule „grecko-polskiej” oparliśmy na wyraźnie ostatnio zaznaczającym się trendzie przywiązania do narodowych tradycji wśród polskiego społeczeństwa – mówi Michał Frąckowiak, Członek Zarządu GTMT Sp. z o.o.

Na podstawie badań empirycznych postaw polskiego społeczeństwa agencja badawcza TNS Pentor stworzyła zestawienie „Psychograficzne portrety konsumentów”*, wśród których wyróżniony został typ „Swojacy”, stanowiący 29% badanych. Są to osoby, które chętnie wybierają polskie produkty, a przy podejmowaniu decyzji zakupowych kierują się bardziej własnym gustem i rozsądną ceną, niż modą. Nasza oferta skierowana jest do osób, które chcą przeżyć Sylwestra w inny niż zwykle sposób, ale jednocześnie nie chcą rezygnować z wyjątkowej atmosfery panującej w Polsce w Sylwestrową Noc – dodaje Michał Frąckowiak.

Wycieczki rozpoczną się 28 grudnia i trwać będą 8 dni, do 4 stycznia 2014r. W zależności od standardu hotelu ceny pakietów zaczynają się już od 899 zł. Wyjazd możliwy jest z ponad 30 miast w Polsce. Podróż do miejsca docelowego w Grecji obsługują wygodne, klimatyzowane autokary, wyposażone w barek, telewizory i toaletę. Nowością, którą oferuje touroperator w tym sezonie, jest możliwość rezerwacji dowolnie wybranych miejsc w autokarze już w momencie zakupu wycieczki.

*Pełny opis zestawienia „Psychograficzne portrety konsumentów” dostępny jest pod adresem http://pentor-arch.tnsglobal.pl/pp_o_psychografii.xml.