Grecki Sylwester „last minute”

logo-greckiewakacjeUkład tegorocznego kalendarza sprawił, że biorąc zaledwie kilka dni urlopu Polacy mogą podarować sobie najcenniejszy prezent świąteczno-noworoczny – możliwość ponad 2-tygodniowego wypoczynku po pracowitym roku. Warto więc, zaraz po spędzonych w rodzinnym gronie świętach, zaplanować sobie odprężający wyjazd do miejsca oddalonego od codziennych obowiązków. Jednym ze sprawdzonych i lubianych kierunków sylwestrowych jest Grecja, gdzie spółka GTMT organizuje zabawę sylwestrową u stóp Góry Olimp. Ostatnie wolne miejsca można jeszcze zarezerwować na stronie www.greckiewakacje.pl.

Mimo tego, że wielu z nas myśli o Sylwestrze już na kilka miesięcy przed tą najważniejszą imprezą w roku, to ostateczną decyzję o wyborze miejsca i sposobu jej spędzenia często podejmujemy w ostatniej chwili. W ubiegłym roku ponad połowa turystów zarezerwowała sylwestrowy wyjazd bezpośrednio na kilka dni przed jego rozpoczęciem.* Najczęstszym powodem niezdecydowania jest obawa przed niesprzyjającą pogodą. Dobrym pomysłem jest zatem wybór takiego miejsca, gdzie liczba słonecznych dni w roku jest zdecydowanie większa niż w Polsce.

Jednym z takich miejsc jest Grecja, gdzie biuro Greckie Wakacje przygotowało dla turystów ofertę zabawy sylwestrowej w stylu grecko-polskim. Wyjątkowy klimat imprezy tworzyć będzie m.in. kompozycja specjałów kuchni greckiej i tradycyjnych, polskich przysmaków, a także porywające do tańca polskie przeboje. Jest to zatem idealna propozycja dla osób, które odkładają decyzję o rezerwacji zagranicznej wycieczki sylwestrowej nie tylko ze względu na pogodę, ale także sentyment do polskich tradycji.

Klienci Greckich Wakacji wypoczywać będą w Paralii i Olimpic Beach – turystycznych miejscowościach położonych na wybrzeżu Morza Egejskiego, na terenie Riwiery Olimpijskiej. Podczas wyjazdu będą oni mogli skorzystać z dodatkowych atrakcji przygotowanych przez touroperatora, takich jak zwiedzanie wpisanych na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO Meteorów, nazywanych przez Greków „wiszącymi klasztorami”, wyprawa na dach starożytnego świata – Górę Olimp, czy pobyt w Salonikach.

Wycieczki rozpoczną się 28 grudnia i trwać będą 8 dni, do 4 stycznia 2014r. W zależności od standardu hotelu ceny pakietów zaczynają się już od 899 zł. Podróż do miejsca docelowego w Grecji obsługują wygodne, klimatyzowane autokary, wyposażone w barek, telewizory i toaletę. Ponadto touroperator wprowadził możliwość rezerwacji dowolnie wybranych miejsc w autokarze już w momencie zakupu wycieczki. Więcej informacji znajduje się na www.greckiewakacje.pl.

*Wg analizy rezerwacji przeprowadzonej przez Travelplanet.pl