EUROLOT otwiera Wrocław na Europę

Trwa regionalna ekspansja Eurolotu. We Wrocławiu przewoźnik uruchomi cztery nowe połączenia do dużych europejskich miast: Paryża, Brukseli, Mediolanu i Zurychu. Uruchamianie połączeń regionalnych jest zgodne ze strategią przewoźnika, która w najbliższej przyszłości będzie koncentrować się właśnie na portach regionalnych. Nowa siatka połączeń Eurolot dedykowana jest również ruchowi biznesowemu, który jest ważnym elementem w rozwoju lokalnych społeczności.

Nowe kierunki to naprawdę ogrom nowych możliwości. Decyzja Eurolotu o wprowadzeniu tych kierunków do rozkładu wrocławskiego lotniska to wielki sukces. Myślę, że z tak rozszerzonej oferty zadowoleni będą szczególnie ci pasażerowie, którzy z Wrocławia często podróżują w interesach. To właśnie dzięki Eurolotowi będą mieli do wyboru jeszcze więcej międzynarodowych połączeń. Nadeszła prawdziwa rewolucja we wrocławskim transporcie lotniczym – mówi Dariusz Kuś Prezes Portu Lotniczego Wrocław.

Mariusz Dąbrowski, Prezes Eurolot podkreśla, że niezwykle ważne jest, że Eurolot zyskał obok Gdańska tak solidnego partnera jak Port Lotniczy Wrocław – Umożliwi to nam otwarcie pakietu nowych, bezpośrednich połączeń z Europą. Dla Eurolotu to duży krok, pozwalający na sprawną realizację jego misji, którą jest łączenie polskich miast z europejskimi destynacjami. Wierzę, że nasza współpraca z Portem Lotniczym Wrocław przyniesie nam same sukcesy, dzięki którym wspólnie rozwiniemy skrzydła mieszkańcom Wrocławia i jego okolic.

Decyzja Eurolotu i Portu Lotniczego znalazła uznanie również we władzach samorządowych.

Wrocław jak powietrza potrzebuje połączeń lotniczych z miastami zagranicznymi. Brak obsługi takich połączeń może negatywnie wpłynąć na dolnośląski biznes oraz zniechęcić potencjalnych inwestorów do zainteresowania naszym rynkiem, dlatego z satysfakcją przyjąłem informację o ogłoszeniu nowych połączeń biznesowych z wrocławskiego lotniska – podkreśla Rafał Dutkiewicz.

Do nowych destynacji polecimy według następującego schematu:

> Paryż: poniedziałki, środy, piątki

> Bruksela: wtorki, czwartki, piątki

> Mediolan:  wtorki, czwartki, niedziele

> Zurych: poniedziałki, środy, piątki, niedziele

Na wszystkich rejsach Eurolotu można skorzystać ze zniżek, które dla dzieci w wieku 2-15 lat będą wynosić 33 % od taryfy, natomiast dla niemowląt do 2 lat – 90% taryfy. W cenie biletów wliczony jest również przewóz 1 sztuki bagażu rejestrowanego do 23 kg.

Główne atuty powyższych połączeń to, oprócz przystępnej ceny i atrakcyjności miast docelowych, także szybkość i komfort naszego transportu, co wspólnie składa się na cechy dające nam przewagę nad naziemnymi przewoźnikami.

***

19 i 20 grudnia 2013 r. linie lotnicze Eurolot oraz Lufthansa ogłosiły nowe połączenia z Wrocławia do największych lotnisk europejskich. Od 3  marca 2014 r. polecimy z Eurolotem do głównych lotnisk: Paryża (poniedziałki, środy, piątki), Brukseli (wtorki, czwartki, piątki), Mediolanu (wtorki, czwartki, niedziele) oraz Zurychu (poniedziałki, środy, piątki, niedziele).

Do oferty przewoźnika powróciło również połączenie Wrocław – Gdańsk. Więcej szczegółów na www.eurolot.com

Również w marcu linia lotnicza Lufthansa uruchomi trzecie połączenie do Monachium. Samoloty będą latały na tej trasie od poniedziałku do soboty, wylot z Wrocławia o godzinie 6 rano. Wieczorny samolot z Monachium będzie zabierać pasażerów do Wrocławia o 21.50.

[informacja prasowa]

<><><><><><><><><><><>

Przypominam o konkursie: „Hasło dla Eurolot.com i Mondial Assistance!”

Konkurs organizowany jest przez Eurolot we współpracy z AGA International S.A. i trwać będzie do dnia 30 czerwca 2014 r.

Nagrodami w konkursie jest 33 zestawów składających się z:

tabletu firmy Overmax model Solution 7 II o parametrach: ekran 7 cali, czterordzeniowy procesor 1,5 GHz, 1 GB RAM, GPS, Bluetooth, modem 3G, dual SIM z obsługą sieci AERO2

etui z klawiaturą USB

karty pamięci 32GB

startera T-Mobile z internetem 2GB na start

Konkurs odbywa się w 7 miesięcznych edycjach, w każdej z nich przewiduje się wręczenie 5 nagród, za wyjątkiem ostatniej, w której będą przyznane 3 tablety.

Kup bilet na przelot liniami Eurolot.com oraz pakiet ubezpieczeniowy Mondial Assistance i wymyśl hasło reklamujące pakiety ubezpieczeniowe! Prześlij swoją propozycję za pomocą poniższego formularza i wygraj tablet z całym pakietem dodatków! Pamiętaj, że hasło musi zawierać w treści nazwy firm „Eurolot” oraz „Mondial Assistance. Powodzenia!