Eurolot: od stycznia bezpośrednio z Warszawy do Salzburga

Od 11 stycznia ze stolicy Polski odbywać się będzie bezpośrednie połączenie do miasta Mozarta – Salzburga. Rejsy odbywać się będą do 22 marca 2014 r., raz w tygodniu, w soboty. Ceny biletów wynoszą od 282 zł za przelot jednej osoby w jedną stronę.

Narty czy snowboard można zabrać ze sobą w promocyjnej cenie 50 zł za przelot w jedną stronę. Rezerwację na transport sprzętu sportowego należy dokonać w Call Center Eurolot pod numerem: 801 801 740 lub +48 222 758 740. Ilość przewożonego sprzętu narciarskiego jest ograniczona.

Salzburg i okolice to doskonałe miejsce na zimowy wypoczynek. 22 ośrodki narciarskie i blisko 2.550 kilometrów tras to spełnienie marzeń miłośników sportów zimowych. Są tu miejsca dla początkujących jak i najtrudniejsze trasy Nie można zapomnieć o bogatej ofercie ośrodków SPA i Wellness – należą do jednych z najlepszych w Europie.

Salzburg, miasto na pierwszy rzut oka małe i niepozorne, posiada przebogatą ofertę kulturalną, dzięki której można je zaliczyć do artystycznych stolic świata. Już Max Reinhard zauważył, że „atmosfera Salzburga przesiąknięta jest pięknem, grą i sztuką”. Salzburg to miasto Mozarta i obowiązkowo trzeba spróbować Mozartkugel, czyli słodkich kulek zawdzięczających swoją nazwę właśnie kompozytorowi.

Więcej o tym co dzieje się w Salzburgu dowiecie się w serwisie w języku polskim na: http://www.salzburg.info/pl

110913 eurolot_polska_salzburg_500x500px Image Banner 500 x 500