eTravel i Orbis rozszerzają współpracę

Grupa Hotelowa Orbis i jej partner strategiczny Accor rozszerzyli zakres dotychczasowej współpracy z firmą eTravel. W listopadzie został podpisany kontrakt, na mocy którego eTravel został dołączony do międzynarodowego systemu rezerwacyjnego Accor — TARS (Travel Accor Reservation System).

Po raz pierwszy w historii, polska firma stała się globalnym partnerem sieci Accor. Dotychczasowa współpraca obejmowała wyłącznie hotele znajdujące się na terenie naszego kraju, teraz rozszerza się na obiekty Accor na świecie. Wszystkie najnowsze promocje, informacje o stawkach, dostępności pokoi, ogłaszane przez Accor wśród hoteli na całym świecie będą od razu dostępne na portalach należących do eTravel.

Dla marki eTravel, która jest właścicielem m.in. portalu hotele.pl, współpraca z Accor będzie pierwszym tego rodzaju kontraktem z międzynarodową siecią hotelową na bezpośrednią sprzedaż hoteli za granicą. Hotele.pl to system rezerwacji hoteli oferujący ponad 250 tys. obiektów w kraju i na całym świecie.

[Źródło: http://dziennikturystyczny.pl/]