Emirates z nagrodą „Najlepsza Linia Lotnicza”

logo-emiratesLinie Emirates otrzymały 18 czerwca 2013 r. na gali SKYTRAX 2013 World Airline Awards wysoko cenioną nagrodę dla najlepszej linii lotniczej „World’s Best Airline”.

Oprócz tytułu „Najlepsza Linia Lotnicza” („World’s Best Ariline”) Emirates otrzymały też kolejne dwa tytuły: „Najlepsza Linia Lotnicza z Bliskiego Wschodu” („Best Middle East Airline”), a także, po raz dziewiąty z rzędu, nagrodę za najlepszy system rozrywki pokładowej „World’s Best Inflight Entertainment”. Wszystkie trzy nagrody odebrał dziś na targach lotniczych Paris Airshow Prezes linii Emirates Tim Clark.

„Te trzy prestiżowe nagrody dowodzą, że nasze niestrudzone wysiłki, by stać się najlepszą linią lotniczą świata zostały dostrzeżone” – powiedział Tim Clark. „Bezustannie i niezachwianie dostarczamy naszym klientom obsługę na światowym poziomie – od momentu dokonania przez nich rezerwacji do chwili przybycia do domu, po odbytej podróży.”

„Nagrody Skytrax są szeroko uznawane za wyznacznik doskonałości w naszej branży. Dla nas te nagrody odzwierciedlają zaufanie, jakim obdarzają nas pasażerowie z całego świata, którzy dostrzegają i doceniają naszą troskę o wysoką jakość obsługi. Zostać okrzykniętym najlepszą linią lotniczą świata przez miliony świadomych klientów podróżujących z Emirates to niewątpliwie powód do dumy dla 60 tysięcy naszych pracowników” – dodał Tim Clark.

Od czasu powstania w 1985 roku, linie lotnicze Emirates urosły do rozmiarów jednej z największych i najdynamiczniej rozwijających się linii lotniczych świata, przyczyniając się do rozbudowy Dubaju jako jednego z najważniejszych portów przesiadkowych dla globalnych podróży lotniczych.

W zeszłym roku ponad 39 milionów pasażerów zaufało Emirates, korzystając z globalnej siatki połączeń i wielu innowacji dostępnych na pokładach samolotów tych linii. Jedną z nich jest system rozrywki pokładowej ice, który umożliwia oglądanie podczas lotu ponad 1400 kanałów rozrywkowych i jest jednym z najlepszych systemów tego typu w branży.

Linie Emirates od dawna rewolucjonizują i zamierzają nadal rewolucjonizować rynek podróży lotniczych. Dzięki bliskiej współpracy z producentami i dostawcami, Emirates zapewniają swoim klientom niezrównane wrażenia z podróży. Dzięki wprowadzeniu licznych ulepszeń w dziedzinie lotnictwa, linie zdobyły już ponad 500 międzynarodowych nagród i wyróżnień.

Nagrody Skytrax World Airline Awards przyznane zostały na podstawie głosowania ponad 18 milionów pasażerów ze 160 państw, podróżujących zarówno w celach służbowych, jak i wypoczynkowych.