Emirates: Warszawa – Dubaj w specjalnej promocji

Linie lotnicze Emirates przygotowały dla pasażerów z Polski kolejną specjalną ofertę tym razem na przeloty do Dubaju w czerwcu. Decydując się na zakup biletu do 22 czerwca, za podróż w dwie strony w klasie ekonomicznej zapłacimy już od 1867,80 zł.

Dubaj, kosmopolityczne i egzotyczne miasto pośrodku pustyni, kusi coraz większą liczbę turystów z Polski. W ciągu 3 miesięcy od otwarcia połączenia, tysiące osób poleciało z Warszawy do Dubaju na pokładach linii Emirates. Specjalna oferta przewoźnika jest odpowiedzią na stale rosnące zainteresowanie przelotami na tej trasie.

Taryfa obowiązuje na wyloty w terminie 8 – 30 czerwca od niedzieli do piątku. Minimalny czas pobytu to 4 dni (lub jedna noc z soboty na niedzielę), a maksymalny to 4 miesiące. Bilety są już dostępne w sprzedaży w biurze lokalnym w Warszawie, poprzez Call Center Emirates, a także u agentów IATA oraz na stronie www.emirates.com/pl.

Od 6 lutego br. linie Emirates oferują codzienne połączenia z Warszawy do Dubaju, obsługiwane samolotem typu Airbus A330-200, zgodnie z następującym rozkładem (wg czasu lokalnego):
Wylot z Warszawy o godz. 14:45, przylot do Dubaju o godz. 22:15
Wylot z Dubaju o godz. 07:25, przylot do Warszawy o godz. 11:30