Emirates: poleć do Dubaju już za 1620 zł

mt0104Tegoroczna przedświąteczna gorączka może wyglądać zupełnie inaczej niż zwykle dzięki trwającej promocji linii lotniczych Emirates na przeloty z Polski do Dubaju. Ceny biletów na tej trasie w dwie strony rozpoczynają się od 1620 zł. Oferta specjalna obejmuje loty od 25 listopada do 21 grudnia br.

Chociaż największe centrum handlowe na świecie – Dubai Mall – w okresie przedświątecznym tętni życiem i jest wymarzonym miejscem dla poszukiwaczy prezentów, to jednak Dubaj ma do zaoferowania w tym czasie wiele innych atrakcji.

mt0104

Od 10 do 17 grudnia br. miasto będzie gospodarzem 11. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Dubaju, które zostało ocenione przez magazyn Condé Nast Traveller jako jeden z 10 najbardziej spektakularnych festiwali tego typu na świecie. W ubiegłych latach gośćmi tego wydarzenia byli m.in. Tom Cruise, Colin Farrell, George Clooney czy Salma Hayek. Natomiast 28 listopada br. odbędzie się The Dubai Grand Parade, czyli prawdziwa gratka dla miłośników motoryzacji. To otwarta impreza stanowiąca niezwykły pokaz najbardziej luksusowych, a także klasycznych samochodów i motocykli na świecie, które wspólnie przejadą najbardziej rozpoznawalnymi ulicami Dubaju. Kolejna atrakcja – The Color RunTM – będzie miała miejsce już dzień później, 29 listopada. To 5-kilometrowy bieg, na starcie którego mogą stanąć wszyscy, którzy kochają aktywność fizyczną i dobrą zabawę, gdyż na mecie wszyscy zawodnicy staczają „bitwę”, w której główną broń stanowią kolorowe farby.

Promocja trwa do 30 listopada br. i dotyczy przelotów w terminie od 25 listopada do 21 grudnia 2014 roku w klasie ekonomicznej. Więcej informacji uzyskać można pod numerem +48 22 306 08 08, na stronie www.emirates.com/pl lub w biurach podróży.