e-podróżnik.pl ułatwi zakup biletów Przewozów Regionalnych

logo-e-podroznikNajwiększa wyszukiwarka połączeń komunikacyjnych – e-podróżnik.pl ułatwi swoim użytkownikom kupno biletów Przewozów Regionalnych. Dzięki funkcji „Kup bilet”, która pojawi się przy połączeniach Przewozów Regionalnych w wyszukiwarce, podróżujący szybko przeniosą się do systemu operatora i dokonają finalnej transakcji. Obecnie na e-podróżnik.pl pasażerowie mają do wyboru aż 5500 połączeń obsługiwanych przez Przewozy Regionalne. Łącznie wyszukiwarka oferuje możliwość sprawdzenia 500 tysięcy połączeń blisko 600 przewoźników.

Przewozy Regionalne to pierwszy przewoźnik kolejowy, który udostępnia swoje bilety za pośrednictwem wyszukiwarki e-podróżnik.pl. Od dziś, pasażerowie nie tylko sprawdzą interesujące ich połączenie – określą trasę i datę przejazdu, ale także będą mogli skorzystać z funkcji „Kup bilet”. Po znalezieniu dogodnego połączenie w wyszukiwarce finalna transakcja kupna biletów zostanie dokonana w systemie operatora. Przewozy Regionalne są największym w Polsce przewoźnikiem kolejowym, w ramach wyszukiwarki e-podróżnik.pl oferują ponad 5500 połączeń.

 „Dystrybucja biletów online to coraz bardziej zauważalny trend na rynku przewozowym. e-podróżnik.pl umożliwia sprzedaż biletów przewoźnikom, którzy do tej pory skupiali się na tradycyjnej dystrybucji. Wspieramy także firmy, które posiadają własne systemy sprzedaży online. Pozwala to im na zbudowanie kolejnego, silnego kanału dystrybucji ich oferty.” komentuje Andrzej Soroczyński, Prezes Teroplan S.A., do którego należy wyszukiwarka e-podróżnik.pl.

Dzięki wprowadzeniu do systemu e-podróżnik.pl biletów Przewozów Regionalnych pasażerowie będą mieli możliwość porównania oferty cenowej przewoźników autobusowych i kolejowych i wyboru najdogodniejszej opcji.

[informacja prasowa]