Dolny Śląsk z dostępem do morza

logo-AirportTrzy godziny lotu i jesteś na Krecie. Chwila dłużej – na Malcie. Morze Śródziemne jest teraz na wyciągnięcie ręki. Tuż przed sezonem niezapomnianych urlopowych wojaży wrocławskie lotnisko rozpoczyna promocję letnich kierunków.

Lato z Portem Lotniczym Wrocław zapowiada się naprawdę gorąco. Siatkę lotów stanowi około 60 kierunków, wśród nich aż 50 typowo wakacyjnych. – Bez względu na to, czy preferujemy zorganizowane wakacje z biurem podróży, czy wypoczynek na własną rękę, planujemy przedłużony weekend albo dwutygodniowy urlop z bliskimi – w letniej siatce połączeń z Wrocławia znajdziemy coś dla siebie – mówi Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław. Wyloty na Kretę, Maltę, do Barcelony, Malagi, Alicante, Wenecji, Rzymu, Mediolanu lub Bolonii, to tylko część bogatej oferty przewoźników niskokosztowych. W tym roku czekają na nas również atrakcyjne czartery: nowości: Teneryfa, Palermo, Dubrownik, Marsa Alam w Egipcie oraz Cypr Północny, a także popularne od zawsze Egipt, Turcja czy Tunezja.

Teraz wakacyjne loty z Wrocławia, bez względu na to, jaka forma wypoczynku jest nam najbliższa, promuje specjalna kampania w Internecie. W jej ramach uruchomiono m.in. zakładkę na stronie lotniska, przybliżającą ofertę połączeń i ułatwiająca organizację podróży. – Dowiemy się z niej, jak, kiedy i za ile zwiedzimy Barcelonę śladami Woodego Allena, ile będzie kosztowało nas wypożyczenie samochodu na Krecie i jakie pamiątki przywieźć z Malty. To rodzaj praktycznego przewodnika, który inspiruje do podróży – mówi Monika Półtorzycka-Jon z Portu Lotniczego Wrocław. To nie koniec. Wrocławskie lotnisko zaprosi do zabawy na swoim oficjalnym fanpage’u i uruchomi specjalny fotoblog, na którym to podróżni będą dzielić się swoimi wrażeniami z podróży. Planowane są też spotkania z dziennikarzami w najważniejszych miastach Dolnego Śląska i konkursy, w których do wygrania będą bilety lotnicze ufundowane przez linie Ryanair.