Boże Narodzenie jest Magnifique!

mt0031Święta Bożego Narodzenia to najbardziej magiczny okres w roku – czas spotkań z bliskimi, upragnionego odpoczynku oraz zabawy sylwestrowej. Hotel Sofitel Warsaw Victoria zaprasza do spędzenia tego okresu w nowych wnętrzach restauracji Kitchen Gallery i Le Victoria Brasserie Moderne, gdzie na gości czeka specjalnie przygotowana oferta.

Świąteczne spotkania dla firm

Świąteczne spotkania z pracownikami, kolegami z działu czy po prostu z przyjaciółmi to doskonała okazja do podziękowania im za całoroczny trud oraz okazja do złożenia szczerych życzeń. W restauracji Kitchen Gallery w każdy grudniowy czwartek lub piątek szef kuchni Maciej Majewski przygotuje świąteczną kolację obejmującą trzydaniowe menu, napoje bezalkoholowe oraz wino. Przy organizacji dużych imprez firmowych warto skorzystać z oferty Christmas is Magnifique! Hotelowi InspiredMeetings™ Planners zadbają o najdrobniejsze szczegóły uroczystości, od wyboru win i menu, aż po świąteczne dekoracje i oprawę muzyczną.

mt0031

Boże Narodzenie i Sylwester w Warszawie

Hotel Sofitel Warsaw Victoria przygotował także specjalną ofertę dla osób, które planują spędzić święta poza domem. Na świąteczną kolację zaprasza do restauracji Le Victoria Brasserie Moderne na specjalnie przygotowane menu degustacyjne, natomiast Nowy Rok można przywitać w nowych wnętrzach restauracji Kitchen Gallery, gdzie po wielu latach przerwy odbędzie się pierwsza impreza sylwestrowa. Połączenie kuchni polskiej i francuskiej w autorskim menu szefa kuchni, doskonałe wina i wódki, nowoczesne brzmienia saksofonu, zmysłowy wokal i charyzma grupy DJ’n’PEPPERS sprawią, że goście przywitają  Nowy Rok w doskonałym nastroju. Cena imprezy sylwestrowej za osobę to 470 zł, oraz 650 zł z zakwaterowaniem w pokoju dwuosobowym ze śniadaniem.

***

Sofitel, Hotele Światowej Klasy i Francuska Elegancja

Sofitel to jedyna francuska marka wśród hoteli luksusowych, reprezentowana przez 120 obiektów na 5 kontynentach w niemal 40 krajach świata (ponad 30 000 pokoi). Sofitel oferuje nowoczesne hotele i resorty przystosowane do potrzeb gości poszukujących luksusu, piękna, wysokiej jakości i doskonałości. Zlokalizowane w sercach najważniejszych metropolii takich jak Paryż, Londyn, Nowy Jork czy Pekin lub na tle pięknych krajobrazów Maroko, Egiptu, Fidżi lub Tajlandii, wszystkie hotele marki Sofitel gwarantują gościom doświadczenie francuskiego stylu życia.

Sofitel Legend i Sofitel So to dwie marki, które dołączyły do Sofitel Luxury Hotels.

Hotele Sofitel Legend to obiekty ikoniczne i mityczne; często zabytkowe budynki z wieloletnią historią: Sofitel Legend Metropole Hanoi, Sofitel Legend The Grand Amsterdam i Sofitel Legend Old Cataract Aswan.Hotele So to nowe hotele « butikowe », charakteryzujące się nowoczesnym stylem i wzornictwem, zaprojektowane przez znanych architektów lub/i międzynarodowe osobistości ze świata mody, designu lub sztuki: Sofitel So Mauritius Bel Ombre, Sofitel So Bangkok i Sofitel So Singapore (2013).

Odkryj Sofitel na www.sofitel.com

[informacja prasowa]