Best Western partnerem Polskiej Sieci Taxi 19 123

mt0018Polska Sieć Taxi 19123, ogólnopolski system usług taksówkarskich, została partnerem programu lojalnościowego Best Western Rewards. Dzięki rozpoczętej od początku grudnia współpracy, członkowie klubu będą mogli bez dodatkowych opłat korzystać z usług taksówkarskich PST na terenie całego kraju.

Best Western Rewards to jeden z najstarszych programów lojalnościowych na rynku, z którego mogą korzystać goście obiektów Best Western na całym świecie. Dla jego członków każdy pobyt w hotelu to kolejne punkty, które następnie można dowolnie wymieniać – na następny pobyt, mile lotnicze, bądź inne nagrody. Partnerstwo z Polską Siecią Taxi daje Klientom kolejną możliwość. Członkowie klubu mogą wymienić je na Elektroniczne Karty Klienta i korzystać z usług korporacji taksówkarskich stowarzyszonych w Polskiej Sieci Taxi na terenie całego kraju.

Członkowie Best Western Rewards to najczęściej osoby mobilne, które często podróżują. Staramy się zapewnić im jak najlepsze warunki pobytu, stąd pomysł współpracy z korporacjami taksówkarskimi. Partnerstwo z Polską Sieci Taxi 19 123 dla naszych gości jest nie tylko opłacalne, ale i wygodne. Taksówki PST są do ich dyspozycji we wszystkich z miastach wojewódzkich. Dużą zaletą Polskiej Sieci Taxi jest z naszej perspektywy również jeden ogólnopolski numer, 19 123 – mówi Gheorghe Cristescu, Dyrektor Krajowy Best Western Hotels.

Przystąpienie do programu jest bardzo proste. Wystarczy drogą mailową lub w biurze obsługi klienta Best Western zgłosić chęć otrzymania Elektronicznej Karty Klienta (EKK), która upoważnia do przejazdów taksówkami Polskiej Sieci Taxi. Następnie karta wysyłana jest do klienta.

Współpraca z Best Western to kolejny etap rozwoju ogólnopolskiego systemu Polskiej Sieci Taxi i kolejny dowód zaufania do jakości naszych usług. Współpracujemy już z wieloma podmiotami, a udział w programie lojalnościowym sieci hoteli to następne przedsięwzięcie na dużą skalę – mówi Jarosław Pawłowski, Dyrektor ds. rozwoju Polskiej Sieci Taxi. Podobnie jak Best Western, dbamy o najwyższą jakość usług dla naszych klientów. Dzięki PST 19 123 pobyt w obcym mieście i przejazdy, chociażby z lotniska czy dworca do hotelu, będą dużo łatwiejsze – dodaje.

Więcej informacji o programie lojalnościowym Best Western Rewards można znaleźć na stronie http://www.bestwestern.fi. Szczegóły funkcjonowania Polskiej Sieci Taxi 19 123 znajdują się pod adresem www.polskasiectaxi.pl.

***

System Polska Sieć Taxi 19 123 jest nowoczesnym, wygodnym i elastycznym rozwiązaniem, gwarantującym możliwość bezgotówkowego korzystania z 5 tysięcy taksówek w całej Polsce. Aby zamówić taksówkę w miastach objętych systemem wystarczy wybrać ogólnopolski numer telefonu 19 123. System Polska Sieć Taxi umożliwia podróże bezgotówkowe we wszystkich miastach wojewódzkich, będąc doskonałym rozwiązaniem dla przedsiębiorców. Płatność rozliczana jest jedną fakturą, podsumowującą wszystkie przejazdy w danym okresie rozliczeniowym. Dzięki Elektronicznej Karcie Klienta (EKK) użytkownicy indywidualni również mają możliwość skorzystania z rozliczeń bezgotówkowych. Partnerami systemu są największe i najbardziej rzetelne korporacje taksówkowe w kraju. Informacje o systemie znajdują się pod adresem: www.polskasiectaxi.pl

[informacja prasowa]