Azjatyckie kierunki w jesiennej promocji Emirates

mt0182aKoniec wakacji to nie koniec podróży! Linie Emirates uruchomiły właśnie promocję na jesienne loty do azjatyckich miast, m.in. Dubaju, Kolombo, Kuala Lumpur i Singapuru. Oferta specjalna potrwa do 5 września br. i dotyczy wylotów pomiędzy 10 września a 10 grudnia 2015*.

Jesień to idealna pora na odwiedzenie Dubaju, gdzie nadal nie brakuje słońca, a temperatury pozwalają na jego komfortowe zwiedzanie. Najwyższy budynek świata, Burdż Khalifa, Wyspy Palmowe, stok narciarski pośrodku pustyni, imponujące zestawienie nowoczesności z tradycją – to tylko niektóre atuty tego miasta. Loty Emirates do Dubaju w klasie ekonomicznej dostępne są obecnie od 2025 zł (cena za przelot w dwie strony).
Burj Khalifa and The Palace
Burj Khalifa and The Palace

Kolombo to pełne życia miasto stanowiące ciekawą mieszankę nowoczesnych i kolonialnych budynków, wiktoriańskich parków i starożytnych ruin. Dla wielu turystów stanowi pierwszy przystanek podczas odkrywania bogactw Sri Lanki – np. plantacji herbat czy też plaż porośniętych palmami na południowym wybrzeżu. W trwającej promocji Emirates bilety w dwie strony w klasie ekonomicznej do Kolombo dostępne są od 2685 zł.

Kuala Lumpur, największe miasto Malezji, pozwala doświadczyć bogactwa Dalekiego Wschodu. Odwiedzając je zobaczyć można efektowną architekturę, tętniące życiem targi, parki i bogato zdobione świątynie. Natomiast dookoła otaczają je lasy deszczowe, a także liczne rezerwaty przyrody, np. Kuala Gandah Elephant Sanctuary, gdzie przeżyć można bliskie spotkanie z azjatyckimi słoniami. Loty Emirates w dwie strony w klasie ekonomicznej do Kuala Lumpur dostępne są teraz od 2715 zł.

Singapur, nazywany bramą Azji, jest nie tylko archipelagiem wysp, ale także miastem-państwem. Sposobów na jego zwiedzenie jest kilka: przejażdżka na pokładzie ogromnego koła widokowego Singapore Flyer, rejs łodzią wzdłuż rzeki Singapur lub też tradycyjna przechadzka szlakiem tzw. „hawkerów” – ulicznych straganów oferujących szeroki wybór azjatyckich dań. Dzięki promocji Emirates bilet w dwie strony w klasie ekonomicznej do Singapuru zarezerwować można od 2445 zł.

mt0182a

Pasażerom Emirates podróżującym w klasie ekonomicznej przysługuje wysoki limit bagażowy – 30 kg, a także dostęp do ponad 2000 kanałów w ramach wielokrotnie nagradzanego systemu rozrywki pokładowej ice. Ponadto pasażerowie podróżujący z Warszawy do Dubaju lub odwrotnie mają zapewnioną opiekę przynajmniej jednego członka załogi pokładowej mówiącego w języku polskim.

Szczegółowe informacje dotyczące linii Emirates, w tym rezerwacji biletów i warunków promocji, można uzyskać pod numerem telefonu +48 22 306 08 08, na stronie internetowej www.emirates.com/pl lub u wybranych agentów.

*Lot powrotny musi odbyć się najpóźniej 17 grudnia 2015 r.

[PR]